Účetnictví

Účetnictví

Brno a okolí

Našim klientům poskytujeme komplexní a včasný účetní servis.  Zpracování účetnictví externě je vždy nákladově zajímavější než vlastními zaměstnanci. Také odpovědnost za práci je u externích dodávek větší než u vlastních zaměstnanců (vymahatelnost i výše finanční zodpovědnosti). Všichni naši zaměstnanci jsou specialisté ve svém oboru, jsou pravidelně školeni a seznamováni se všemi profesními novinkami.

Využijte našich služeb a nechte si zpracovat účetnictví tak, aby bylo v souladu s právními předpisy.
Nabízíme pravidelné vedení účetních agend v naší kanceláři, na naší technice a našich účetních softwarech, přičemž veškeré prováděné služby a vytvářené sestavy lze přizpůsobovat specifickým požadavkům zákazníků.
Pracujeme primárně v účetním systému POHODA společnosti Stormware s.r.o.  Klient může také využít našeho účetního programu ON-LINE.
Nabízíme profesionální jednání založené na individuálním přístupu ke každému klientovi a hlubokou znalost spletité problematiky daní a účetnictví. 

Mezi naše standardní služby patří:

 - Daňová evidence

 - Účetnictví

 - Účetnictví neziskových organizací

 - Účetnictví společenství vlastníků bytových jednotek

 - Účetní poradenství

 - Účetní supervize

 - Zkušenosti s vedením účetnictví společností v insolvenci, úpadku či likvidaci

Líbí se Vám naše práce? Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktní formulář

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací